shopify analytics ecommerce
Kilimėliai
Kilimėliai

Šildymo kilimėlis Heat'n Warm 4.5

Prekės kodas: EcoNG150-045 Gamintojas: Heat n Warm
Kiekis: Svoris: 4.5 kg
Kaina: 89.00 €  118.65 € Kaina be PVM: 73.55 €  98.06 €
Produkto aprašymas

Šildomos grindys - papildoma patalpų centrinio šildymo sistemos dalis, kurios, prireikus, taip pat gali būti naudojamos kaip pirminis šildymo šaltinis. Šildomos grindys kaip priminis šildymo šaltinis yra naudojamas tais atvejais, kai centrinis šildymas bute ar name yra neįmanomas. Šildymo kabelis gali būti įleistas į plytelių klijų sluoksnį ar žymenį. Elekta šildomos grindys turi nemažą skaičių privalumų palyginus su kitomis šildymo sistemomis:

* Lengvas sistemos įrengimas, nereikalaujantis specialios įrangos ir prietaisų

* Sistemos ilgaamžiškumas, šildomos grindys tarnauja 50 ir daugiau metų

* Šildomos grindys neužima vietos lyginant su kitais šildymo įtaisais

* Šildomos grindys sukuria jaukią atmosferą tolygiai paskirstydamos šilumą kambaryje, kitaip nei įprasti šildytuvai

* Modernių medžiagų naudojimas šildomoms grindims suteikia saugumo ir sumažina į aplinką išsiskiriantį spinduliavimo lygį

* Šildomos grindys yra energiją taupantis prietaisas dėl naudojamų termostatų ir temperatūros daviklių

Jeigu ši sistema yra naudojama kaip pagrindinė šildymo sistema, rekomenduojama naudoti 30 mm storio standžios formos polistireną, padengtą 0.3 mm storio aliuminio folijos sluoksniu su apsauginiu polimero sluoksniu. Papildomos šildymo sistemos šiluminiai apsaugai naudokite 5-10 mm storio putplasčio medžiagą. Rekomenduojame naudoti folija dengtą šiluminę apsaugą su polimero sluoksniu, didinančiu ilgaamžiškumą. Šiluminė apsauga turi būti naudojama tais atvejais, kai grindys yra prie žemės ar prie įėjimo. Rūsiams, garažams ir kitoms patalpoms, kur grindys tiesiogiai liečia žemę yra rekomenduojama naudoti 30 ar daugiau mm storio standaus putplasčio ar mineralinės vatos plokštes.

Techniniai duomenys
Tipas EcoNG150-045
Šildymo plotas (m²) 4.5
Galia (W) 675
Veikianti srovė, A 2.9
Dydis (plotis x ilgis), cm 50x900